Ucz. klasy I a WANESSA LASKOWSKA
uzyskała wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
„ MOI WYJĄTKOWI DZIADKOWIE”
organizowanym przez
Kutnowski Dom Kultury
opiekun:  mgr Anna Kusiak

Ucz. klasy I b PAWEŁ ANDERS
uzyskał wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
„ KARTKA ŚWIĄTECZNA – BOŻE NARODZENIE, NOWY ROK”
organizowanym przez
Dom Kultury w Pabianicach
opiekun:  mgr Anna Kusiak

Ucz. klasy IV A MAJA KLIMEK
uzyskała wyróżnienie
w Konkursie Plastycznym
„ ŚLĄSKA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA”
organizowanym przez
Muzeum Miejskie w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Małgorzata Kokoszka

Ucz. klasy VII b/ VIIIb MAGDALENA ANDERS I ZUZANNA WIECZOREK
uzyskały I miejsce
w Konkursie Plastycznym
„ ŚLĄSKA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA”
organizowanym przez
Muzeum Miejskie w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Małgorzata Kokoszka

Ucz. klasy IV A ŁUCJA SIKORA
uzyskała I miejsce
w Konkursie Plastycznym
„ ŚLĄSKA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA”
organizowanym przez
Muzeum Miejskie w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Małgorzata Kokoszka

Ucz. klasy I b WERONIKA KIERZEK I PAWEŁ THORZ
uzyskałi wyróżnienie
w Konkursie Plastycznym
„ ŚLĄSKA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA”
organizowanym przez
Muzeum Miejskie w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Anna Kusiak

Ucz. klasy VIIb OLIWIA KUKIER
uzyskała I miejsce
w Konkursie Plastycznym
„ BOMBKOWE ŚWIĘTA”
kategoria klas VII – VIII
organizowanego przez
Zespół Szkół nr 3 w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Małgorzata Kokoszka

Ucz. klasy VIIb BRUNON KOSTORZ
uzyskał II miejsce
w Konkursie Plastycznym
„ BOMBKOWE ŚWIĘTA”
kategoria klas VII – VIII
organizowanego przez
Zespół Szkół nr 3 w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Małgorzata Kokoszka

Ucz. klasy VIIb KAMIL KUKIER
uzyskał III miejsce
w Konkursie Plastycznym
„ BOMBKOWE ŚWIĘTA”
kategoria klas VII – VIII
organizowanego przez
Zespół Szkół nr 3 w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Małgorzata Kokoszka

Ucz. klasy VI BARTŁOMIEJ MAZUR
uzyskał II miejsce
w Konkursie Plastycznym
„ BOMBKOWE ŚWIĘTA”
kategoria klas IV – VI
organizowanego przez
Zespół Szkół nr 3 w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Małgorzata Kokoszka

Ucz. klasy IV MAJA KLIMEK
uzyskała I miejsce
w Konkursie Plastycznym
„ BOMBKOWE ŚWIĘTA”
kategoria klas IV – VI
organizowanego przez
Zespół Szkół nr 3 w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Małgorzata Kokoszka

Ucz. MAGDALENA KIERZEK – KL. IV, BLANKA BIERNAT – KL. IV,
NADIA HAUK – KL. VI, MARTA KAPICA – KL. V
TYMOTEUSZ SZCZEPANIAK – KL. V
uzyskali wyróżnienie
w Konkursie Plastycznym
„ BOMBKOWE ŚWIĘTA”
kategoria klas IV – VI
organizowanego przez
Zespół Szkół nr 3 w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Małgorzata Kokoszka

Ucz. klasy II b HANNA GNEZA I EMILIA SZYMAŃSKA
uzyskały III miejsce
w Konkursie Plastycznym
„ ŚLĄSKA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA”
organizowanym przez
Muzeum Miejskie w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Wiesława Kapała

Ucz. klasy II b DOBROCHNA BARTOSZEK I LENA SZCZEPANIAK
uzyskały I miejsce
w Konkursie Plastycznym
„ ŚLĄSKA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA”
organizowanym przez
Muzeum Miejskie w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Wiesława Kapała

Ucz. klasy VIII b ZUZANNA WIECZOREK
uzyskała III miejsce
w XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego
„ ZŁOTE JABŁKO”
kategoria klas VI – VIII
organizowanego przez
Szkołę Podstawową nr 40 w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Małgorzata Kokoszka

Ucz. klasy IV A MARTA CZAPCZYŃSKA
uzyskała wyróżnienie
w XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego
„ ZŁOTE JABŁKO”
kategoria klas III – V
organizowanego przez
Szkołę Podstawową nr 40 w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Małgorzata Kokoszka

Ucz. klasy IV A ŁUCJA SIKORA
uzyskała I miejsce
w XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego
„ ZŁOTE JABŁKO”
kategoria klas III – V
organizowanego przez
Szkołę Podstawową nr 40 w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Małgorzata Kokoszka

Ucz. klasy I b ŁUKASZ PIETROWSKI
uzyskał wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
„ POCZTÓWKA Z WAKACJI”
organizowanym przez
Miejską Bibliotekę Publiczną w Radomsku
opiekun:  mgr Anna Kusiak

Ucz. klasy I a WANESSA LASKOWSKA
uzyskała wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
„ POCZTÓWKA Z WAKACJI”
organizowanym przez
Miejską Bibliotekę Publiczną w Radomsku
opiekun:  mgr Anna Kusiak

Ucz. klasy I a DOROTA JAŚKOWSKA
uzyskała  III miejsce
w Miejskim Konkursie Plastycznym
„ GLORIA DEI”
organizowanym pod patronatem
Prezydenta Miasta Ruda Śląska p. Grażyny Dziedzic
opiekun:  mgr Anna Kusiak

Ucz. klasy I a WANESSA LASKOWSKA
uzyskała wyróżnienie
w Miejskim Konkursie Plastycznym
„ GLORIA DEI”
organizowanym pod patronatem
Prezydenta Miasta Ruda Śląska p. Grażyny Dziedzic
opiekun:  mgr Anna Kusiak

Ucz. klasy II a TATIANA ŁYSZCZARZ
uzyskała  II miejsce
w Miejskim Konkursie Plastycznym
„ GLORIA DEI”
organizowanym pod patronatem
Prezydenta Miasta Ruda Śląska p. Grażyny Dziedzic
opiekun:  mgr Wiesława Kapała

Skip to content