Szanowni Rodzice,

Już wkrótce – 4 marca 2024 r. rozpocznie się w Rudzie Śląskiej nabór na rok szkolny 2024/2025 do klas pierwszych szkół podstawowych. W obecnym roku zarówno zgłaszanie dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły, jak i rekrutacja kandydatów na wolne miejsca w szkołach znajdujących się poza obwodem właściwym dla miejsca zamieszkania dziecka, będzie odbywała się za pomocą elektronicznego systemu naboru VULCAN.

Prosimy, aby w terminie od 4 do 15 marca 2024 r. założyć konto na platformie naboru, a następnie dokonać elektronicznego zgłoszenia lub złożenia wniosku i dostarczyć niezbędną dokumentację do właściwej szkoły.

Wszelkie informacje dotyczące zasad dokonywania zgłoszenia i składania wniosków, a także terminarz naboru znajdować się będą na stronach internetowych szkół, na oficjalnej stronie Miasta Ruda Śląska, a także na platformie naboru, która znajduje się pod adresem: rudaslaska.podstawowe.vnabor.pl

Do pobrania dokumenty dotyczące rekrutacji:

ZARZĄDZENIE  PREZYDENTA MIASTA W SPRAWIE REKRUTACJI 2024

UCHWAŁA RADY MIASTA

Obwód Szkoły Podstawowej nr 7

ul. 1 Maja 133 – 257 (nr nieparzyste), ul. 1 Maja 120 – 254 (nr parzyste),
ul. Antoniego Nowary od 13 do końca (nr nieparzyste) i od 2 do końca (nr parzyste),
ul. Bielszowicka od 1 – 47 (nr nieparzyste) i od 2 – 50 (nr parzyste),
ul. Borówkowa, Brata Alberta, Dębowa, Fryderyka Szopena, Hansa Libhera, Jana Gwiżdża,
ul. Jaskółcza, Kałusa, Karola Gabora, Kąpielowa, Kolonia Zwycięstwa, Krótka,
ul. Ks. Piotra Ściegiennego, Licealna, Ludowa, Mikołaja Kopernika, Mostowa,