Jak co roku uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestniczyć w koncercie. Żywa muzyka i oryginalne instrumenty to prawdziwa uczta.

Nie ma zimy - to ją zrobimy!! A najlepiej zimowa porą na sportowo. Więc bierzemy łyżwy i na ślizgawkę. Super zabawa.

Jak co roku klasy młodsze bawiły się na szkolnym balu przebierańców. Pomysłowe stroje, świetna muzyka - oto recepta na dobrą zabawę.

Kolejny sukcespoetycko-literacki naszej uczeniicy. Jej wiersz znalazł się w Tomiku poezji.

Historia małej Ojczyzny to ważny element naszej edukacji, dlatego klasa VI b wybrała się do Muzeum Powstań Śląskich w Świetochłowicach. W 100-lecie Powstań warto bliżej poznać prawdę historyczną i dzieje naszej śląskiej ziemi.

Nasi uczniowie okazali dobre serce...

Tuż przed świąteczną przerwą w szkole zapanowała wigilijna atmosfera. W klasach odbyły się spotkania opłatkowe, a cała szkoła mogła podziwiać przedstawienie jasełkowe w oparciu o "Opowieść wigilijną"

Mikołajkowe atrakcje - kino i kręgle. SUPER!!

W listopadzie w ramach innowacji "Pomagam - pomagamy" uczniowie klasy VI b przygotowali zdrowe śniadanie dla pierwszoklasistów.

Uczniowie naszej szkoły zostali wyróżnieni w V edycji konkursu "List do taty". W konkursie brali udział uczniowie klas V i VI.

Klasa VIII wzięła udział w ciekawej lekcji historii.

To już jest koniec, to już jest finał. Wszystko się kończy co się zaczyna....

Podróże przez kontynenty i kraje...

...i kto tu rządzi... "Przywódcy na warsztatach"

Kolejny dzień na warsztatach pełen zabawy i emocji...

Pierwszy dzień naszych warsztatów. Przyjazd i spotkanie zapoznawcze z wolontariuszami.

KEN

Jak co roku w październiku jest taki dzień... kiedy wszyscy uczniowie są aniołami, by ucieszyć nauczycieli. Tak było i tego roku. Przyznaliśmy naszym nauczycielom Oskary za nieustanną realizację serialu filmowego "Nasza Siodemka"

3 października klasy Va, Vb i VI b wybrały się na wycieczkę do ogrodów: owadów, dinozaurów i mitologii. A wszystko w zabawowej formie Zatorlandii. Uczestnicy bawili się również na warsztatach archeologicznych, filmie 5D i karuzelach. To była doskonała nauka i świetna zabawa.

27 września 2019r. odbyło się Pasowanie na ucznia. Klasa pierwsza przygotowała się starannie: były wiersze, tańce i piosenki. W obecności rodziców, Dyrektora i starszych uczniów złożyły uroczyste ślubowanie. Teraz są prawdziwymi uczniami.

2 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Był to szczególny dzień, bo wspominaliśmy 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Z tej okazji, w ramach akcji: "Przerwany marsz" w uroczystości wzięła udział p. Wanda Sobotnik. Opowiedziała nam jak wyglądał 1 września 1939r.

Skip to content