• 2023/2024

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w różnych konkursach: malarskim, ortograficznym, programowania blokowego. Czasem z sukcesami czasem z radością samego udziału.

Na początku maja poszły w ruch instrumenty perkusyjne. Podczas koncertu poznaliśmy perkusje z różnych stron świata. Ale była zabawa!!!

Zakończenie sportowych zajęć w I semestrze odbyło się na lodowisku. Super sprawa!!!

Jak zwykle w karnawale - zgodnie z tradycją odbył się bal przebierańców. Super sprawa!!

Klasy trzecie wybrały się na wycieczkę podsumowującą lekturę "O psie, który jeździł koleją". Odwiedzili: Dworzec PKP w Chebziu, pojechały pociągiem do Katowic, zobaczyły ciekawe miejsca na dworcu PKP i również pociągiem przejechały do Zabrza. Taka droga... prawie jak Lampo.

Tuż przed Świętami odbył się piernikowy konkurs połączony z kiermaszem. Oto dzieła naszych uczniów. Było pięknie i...smacznie, słodko.

Klasa V na wycieczce w Laserhouse

...a tak świętujemy urodziny naszej Ojczyzny. Poznajemy historię, śpiewamy Hymn, przygotowujemy kotyliony.

To ważne, by wiedzieć jak pomóc, dlatego w trakcie warsztatów trenowaliśmy pierwszą pomoc.

W jesienny dzień klasa V wybrała się do Sztolni Luiza w Zabrzu. Uczniowie mieli okazję poznać podziemia kopalniana. Tuż przed Barbórką warto poznać tajniki górniczej pracy.

"W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie wybrali Radę Uczniowską w składzie: Przewodniczący: Kamil Kopka Zastępca: Nadia Krzykowska Sekretarz: Milena Pawelecz".

1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Muzyki. Z tej okazji w naszej szkole odbyły się zajęcia z tańca. Najpierw klasy młodsze, potem starsze. Była dobra zabawa.

Oto MY PIERWSZAKI - złożyliśmy ślubowanie i przez dotknięcie ołówka zostaliśmy pasowani na uczniów!! (Nasi Rodzice też przyrzekali :))

Skip to content