Szanowni Państwo,
podajemy informacje dotyczące zapisów dzieci do klasy
I w roku szkolnym 2019/2020.

1. Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły przyjmuje się z urzędu, bez przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego, na podstawie zgłoszenia złożonego przez rodziców w sekretariacie szkoły. ( wzór zgłoszenia do pobrania w zakładce „Rekrutacja”).

2. Dzieci zamieszkałe poza obwodem mogą być przyjęte do klasy pierwszej po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, jeżeli szkoła dysponuje wolnymi miejscami, na wniosek rodziców dziecka, złożony w sekretariacie szkoły. Termin: od 4 marca 2019 r. do 15 marca 2019 r. ( wzór wniosku do pobrania w zakładce „Rekrutacja” ).
Harmonogram rekrutacji dzieci spoza obwodu szkoły określa Zarządzenie
NR 005.17.2019 Prezydenta Miasta Ruda Śląska z dn. 18.01.2019r.
w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnymi postępowaniu uzupełniającym w roku szkolnym 2019/2020 do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych oraz publicznych szkół podstawowych, dla których Miasto Ruda Śląska jest organem prowadzącym.

Do pobrania dokumenty dotyczące rekrutacji:

UCHWAŁA RADY MIASTA 2017

WNIOSEK O PRZYJECIE DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ SPOZA OBWODU