ROK SZKOLNY 2018/2019

Ucz. klasy VI JAKUB PIĄTEK
uzyskał wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie
„Orzeł informatyczny”
organizowanym przez Zespół DELTA
opiekun:  mgr Danuta Tułaj

Ucz. klasy VII BARTOSZ BIAŁDYGA
uzyskał wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie
„Orzeł informatyczny”
organizowanym przez Zespół DELTA
opiekun:  mgr Danuta Tułaj

CHÓR DZIECIĘCY
uzyskał II miejsce
w Regionalnym Konkursie Pieśni Patriotycznej
„Niech płynie w niebo dumny śpiew”
organizowanym przez SP 3 w Zabrzu
opiekun:  mgr Danuta Tułaj

Ucz. klasy I   MAGDALENA KIERZEK
uzyskała III miejsce
w Czesko – Polskim Konkursie Plastycznym
„Wodny świat”
organizowanym przez DK „Koszutka”
i Stredisko volneho casu z Ostravy
opiekun:  mgr Anna Kusiak

Ucz. klasy III MAGDALENA WAROCKA, NADIA HAUK
MAŁGORZATA GABOR, NADIA BESIA, MILENA PAWELECZ

uzyskały wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
„Magia teatru – lalka teatralna”
organizowanym przez Zielonogórski Ośrodek Kultury
opiekun:  mgr Wiesława Kapała

Ucz. klasy I  LENA GAIDA, MAJA KLIMEK
MARTA CZAPCZYŃSKA, LENA HAUK, MAGDA KLIMEK

uzyskały wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
„Magia teatru – lalka teatralna”
organizowanym przez Zielonogórski Ośrodek Kultury
opiekun:  mgr Anna Kusiak

Ucz. klasy  I A   MARTA  CZAPCZYŃSKA
uzyskała  III  MIEJSCE
w Wojewódzkim  konkursie plastycznym
„Ilustracje przygód prawnych mądrej sówki Zosi”
organizowanym przez
Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach
opiekun:  mgr Anna Kusiak  
Ucz. klasy  I A   LENA  GAIDA
uzyskała  WYRÓŻNIENIE
w Wojewódzkim  konkursie plastycznym
„Ilustracje przygód prawnych mądrej sówki Zosi”
organizowanym przez
Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach
opiekun:  mgr Anna Kusiak  
Ucz. klasy  III A   MILENA  PAWELECZ
uzyskała  WYRÓŻNIENIE
w Wojewódzkim  konkursie plastycznym
„Ilustracje przygód prawnych mądrej sówki Zosi”
organizowanym przez
Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach
opiekun:  mgr Wiesława Kapała  
Ucz. klasy  III A   NATALIA  BESIA
uzyskała  WYRÓŻNIENIE
w Wojewódzkim  konkursie plastycznym
„Ilustracje przygód prawnych mądrej sówki Zosi”
organizowanym przez
Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach
opiekun:  mgr Wiesława Kapała  
Ucz. klasy  I A   MAJA  KLIMEK
uzyskała  WYRÓŻNIENIE
w konkursie plastycznym
„MAGICZNY ŚWIAT BAŚNI H. CH. ANDERSENA”
organizowanym przez: Szkołę Podstawową nr 41
w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Patrycja  Buszka  
Ucz. klasy  I A   LENA  GAIDA
uzyskała  III miejsce
w Ogólnopolskim  konkursie plastycznym
„Przyrządy  astronomiczne  Mikołaja  Kopernika”
organizowanym pod patronatem
Burmistrza  Dąbrowy  Tarnowskiej
opiekun:  mgr Anna Kusiak  
Ucz. klasy  V A   WITOLD  ŻMUDZKI
uzyskał  WYRÓŻNIENIE
w miejskim konkursie grafiki komputerowej
„BEZPIECZNY INTERNET”
organizowanym przez: Szkołę Podstawową nr 20
w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Danuta Tułaj  
Ucz. klasy  V A   MAKSYMILIAN  SZMATŁOCH
uzyskał  NAGRODA
w konkursie plastycznym
„ANIOŁ 2019”
organizowanym przez: Młodzieżowy Dom Kultury
w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Małgorzata Kokoszka  
Ucz. klasy  V A   WITOLD  ŻMUDZKI
uzyskał  NAGRODA
w konkursie plastycznym
„ANIOŁ 2019”
organizowanym przez: Młodzieżowy Dom Kultury
w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Małgorzata Kokoszka  
Ucz. klasy  I  MAJA  KLIMEK
uzyskała  NAGRODA
w konkursie plastycznym
„ANIOŁ 2019”
organizowanym przez: Młodzieżowy Dom Kultury
w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Anna  Kusiak  
Ucz. klasy  II  MILENA  PAWELECZ
uzyskała  NAGRODA
w konkursie plastycznym
„ANIOŁ 2019”
organizowanym przez: Młodzieżowy Dom Kultury
w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Wiesława Kapała  
Ucz. klasy  I   MAŁGORZATA  GABOR
uzyskała  wyróżnienie
w międzyszkolnym konkursie plastycznym
„Owoce i warzywa zjadam – dzięki nim
zdrowie i formę posiadam”
organizowanym przez: Krajowy Ośrodek Wsparcia
Rolnictwa – Oddział Terenowy w Częstochowie
opiekun:  mgr Wiesława Kapała  
Uczniowie  klasy IIIa
uzyskali NAGRODĘ
w konkursie „Szkolne przygody Gangu Słodziaków”
zorganizowanym przez Jeronimo Martins („Biedronka”) Opiekun: mgr Wiesława Kapała Oprócz piórników i zeszytów dla każdego ucznia
otrzymaliśmy również nagrodę 3 tysięcy zł na zakup nowych książek
do biblioteki szkolnej.
Drużyna szkolna uczniów klas VII i VIII
uzyskała VI miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie szybkiego pisania na komputerze
„KLAWIATUROWE WYZWANIA”
organizowanym przez Stowarzyszenie Interinfo Polska 2018
opiekun: mgr Danuta Tułaj  
Ucz. klasy  I   NATALIA  BESIA
uzyskała  I MIEJSCE
w MIĘDZYNARODOWYM konkursie plastycznym
„POWRÓĆMY JAK ZA DAWNYCH LAT
W ZACZAROWANY BAJEK ŚWIAT”
organizowanym przez: Szkołę Podstawową im. Baśni Polskiej
i Kuratorium Oświaty w Rzeszowie
opiekun:  mgr Wiesława Kapała  
Ucz. klasy  V A  MARTYNA  BĄK  Z TATĄ WITOLDEM
uzyskała  NAGRODĘ
w RODZINNYM konkursie plastycznym
„WAŻNE, DOBRE, PIĘKNE”
organizowanym przez: Młodzieżowy Dom Kultury
w Rudzie Śląskiej  
Ucz. klasy  IV B  OLIWIA  KUKIER
uzyskała  III MIEJSCE
w międzyszkolnym konkursie plastycznym
„ZŁOTE  JABŁKO”
organizowanym przez: Szkołę Podstawową nr 40
w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Małgorzata Kokoszka  
Ucz. klasy  IV B  PATRYCJA  SZNEK
uzyskała  II MIEJSCE
w międzyszkolnym konkursie plastycznym
„ZŁOTE  JABŁKO”
organizowanym przez: Szkołę Podstawową nr 40
w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Małgorzata Kokoszka  
Ucz. klasy  IV B  MAGDALENA  ANDERS
uzyskała  I MIEJSCE
w międzyszkolnym konkursie plastycznym
„ZŁOTE  JABŁKO”
organizowanym przez: Szkołę Podstawową nr 40
w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Małgorzata Kokoszka  
Ucz. klasy  I   LENA  HAUK
uzyskała  I MIEJSCE
w międzyszkolnym konkursie plastycznym
„ZŁOTE  JABŁKO”
organizowanym przez: Szkołę Podstawową nr 40
w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Anna Kusiak  
Ucz. klasy  III  MILENA  PAWELECZ
uzyskała  WYRÓŻNIENIE
w wojewódzkim konkursie plastycznym
„MOJA  KSIĄŻKA”
organizowanym przez: Miejską Bibliotekę Publiczną w Tychach
i Młodzieżowy Dom Kultury w Tychach
opiekun:  mgr Wiesława  Kapała  
Ucz. klasy  I  MAJA  KLIMEK
uzyskała  I MIEJSCE
w wojewódzkim konkursie plastycznym
„MOJA  KSIĄŻKA”
organizowanym przez: Miejską Bibliotekę Publiczną w Tychach
i Młodzieżowy Dom Kultury w Tychach
opiekun:  mgr Anna Kusiak  
Ucz. klasy  III  NADIA  HAUK
uzyskała  NAGRODĘ
w miejskim konkursie plastycznym
„MOJA OJCZYZNA – POWSTANIA – ZRYW KU WOLNOŚCI”
organizowanym przez: Urząd Miasta Ruda Śląska
i Młodzieżowy Dom Kultury w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Wiesława Kapała  
Ucz. klasy  I  MAJA  KLIMEK
uzyskała  NAGRODĘ
w miejskim konkursie plastycznym
„MOJA OJCZYZNA – POWSTANIA – ZRYW KU WOLNOŚCI”
organizowanym przez: Urząd Miasta Ruda Śląska
i Młodzieżowy Dom Kultury w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Anna Kusiak  
Ucz. klasy  I  MAGDALENA  KIERZEK
uzyskała  NAGRODĘ
w miejskim konkursie plastycznym
„MOJA OJCZYZNA – POWSTANIA – ZRYW KU WOLNOŚCI”
organizowanym przez: Urząd Miasta Ruda Śląska
i Młodzieżowy Dom Kultury w Rudzie Śląskiej
opiekun:  mgr Anna Kusiak  
Ucz. klasy I  MAGDALENA  KIERZEK
uzyskała  I  miejsce
w miejskim konkursie plastycznym  GLORIA  DEI
pod patronatem Prezydent Miasta Grażyny Dziedzic
opiekun:  mgr Anna Kusiak